Cam Yazı Tahtası

cam-yazi-tahtasi

Cam yazı tahtası, şık ve kullanışlı olamasının yanı sıra uzun ömürlü olması sebebiyle de son zamanlarda özelikle A sınıf ofisler tarafından tercih edilmekte olan yazı tahtası çeşididir. Farklı renklere ve ölçülere sahip cam yazı tahtaları yazı yazıp silme sonrası yıllar geçse dahi yüzeyde hiç bir iz bırakmamaktadır. Cam silme sıvıları ile haftalık temizliği de oldukça kolay olarak yapılmaktadır. Beyaz ve diğer açık renk yüzeylerde her türlü ve marka yazı tahtası kalemi kullanabilirsiniz. Koyu renk yüzey cam yazı tahtalarında ise açık renk yazı tahtası kalemi veya sıvı tebeşir kullanabilirsiniz.

Cam yazı tahtaları manyetik özelliğe sahiptir. Yani mıknatıs - magnet türü maddeler cam yazı tahtası yüzeyine tutturulabilmektedir. Ancak manyetik alan arasında cam olduğu için tutturulacak mıknatısın güçlü mıknatıs grubunda yer alan çeşitlerden olması gereklidir.

Cam yazı tahtası yüzeyi temperli yani güvenli cam malzemeden üretilmiştir. Oldukça zor kırılma özelliğe sahip olup, arkasında yer alan manyetik özellikli sac yüzey cam yazı tahtasına ayrı bir destek vermektedir.

İstanbul içi büyük ölçü siparişlerinizde fabrikamız ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Ancak montaj süresi talep sıralamasına göre yapıldığı için belli bir zaman alabilmektedir.

İhtiyacınız olan Cam Yazı Tahtasını perakende olarak aşağıda yer alan ürün listesi içerisinden seçerek online satınalabilirsiniz. Satın alacağınız yazı tahtasının gönderim süresi ve kargo ücreti gibi tüm bilgileri ürün detay sayfasında bulabilirsiniz. 

Cam Yazı Tahtası Renkleri

Beyaz - Standart yazı tahtası kalemleri ile kullanılabilir.

Siyah - Sıvı tebeşir veya beyaz/açık renk yazı tahtası kalemleri ile kullanılabilir.

 

Aşağıda yer alan satın almak istediğiniz cam yazı tahtası resmi veya ismi üzerine tıklarak, açılan ürün sayfasında istediğiniz ölçüyü seçebilir ve anında online satınalabilirsiniz.


Kategoriler

Kategori Filtresi
Fiyat