Çizgili - Baskılı Yazı Tahtası

Çizgili ve baskılı yazı tahtaları adından da anlaşılacağı üzere yazı tahtası üzerinde farklı amaçlar için kullanılması için baskı yapılmış veya çizgi atılmış yazı tahtası çeşitidir. Çizgili yazı tahtaları solfej çizgili, koordinat çizgili, kalvuz çizgili, kareli gibi yazı tahtası modellerinden oluşmaktadır. Çizgili yazı tahtaları hem duvar tipinde hem de tekerlekli ayaklı modellerde laminat yüzey ve emaye yüzey olarak üretilmektedir. Çizgili yazı tahtaları arasında kalite farkı olup, çizgilerin baskılımı yoksa ellemi çizilmiş olduğu bu konuda fiyatı belirliyen ana unsurdur.

Duvar Tipi Çizgili Yazı Tahtası 

Duvar tipi çizgili yazı tahtaları duvara monte standart yazı tahtaları üzerine çizgi işlemi görmüş yazı tahtası çeşitirdir. Duvar tipi çizgili yazı tahtaları yazı tahtası kalemi ile yazılan beyaz renk ve tebeşir ile yazılan yeşil renk olarak üretilmektedir.

Tekerlekli Ayaklı Çizgili Yazı Tahtası

Tekerlekli ayaklı çizgili yazı tahtaları modil tekerlekli yazı tahtası kasası ile aynı özellikte olup, onun çizgi işlemi görmüş halidir. Tek tarafı çizgili yazı tahtası ve çift taraflı - tek tarafı çizgili yazı tahtası diğer tarafı düz yazı tahtası olarak iki çeşiti mevcuttur.

İhtiyacınız olan Çizgili Yazı Tahtasını perakende olarak aşağıda yer alan ürün listesi içerisinden seçerek online satınalabilirsiniz. Satın alacağınız yazı tahtasının gönderim süresi ve kargo ücreti gibi tüm bilgileri ürün detay sayfasında bulabilirsiniz. Çizgili yazı tahtasında toplu alım taleplerinizi ürün detay içerisinde yer alan toplu alım teklif talep formunu doldurarak veya bize eposta/telefon yoluyla ulaşarak bildirebilirsiniz.


Kategoriler

Kategori Filtresi
Fiyat