Duvara Monte Yazı Tahtası

duvara monte yazı tahtası

Duvar tipi standart yazı tahtası, yazı tahtalarının içerisinde en çok tercih edilen yazı tahtası çeşididir. Dört köşesinde bulunan vida deliklerinden duvara monte edilmesi ile kullanıma hazır hale gelir. Alçıpan, tuğla, beton gibi tüm duvar çeşitlerine asabileceğiniz ve kullanabileceğiniz yazı tahtası çeşididir. Okullarda ve sınıflarda en çok kullanılanın yazı tahtası çeşididir. 

Laminat Yüzey Duvar Tipi Standart Yazı Tahtası

Duvar tipi laminat yüzey yazı tahtaları 3 farklı renkten üretilmektedir. Bunlar; yazı tahtası kalemi ile yazılan beyaz laminat yüzey, tebeşir ile yazılan yeşil yüzey ve yine tebeşir ile yazılan siyah yüzeydir. Ekonomik fiyatı ve beyaz yüzey yazı tahtalarında performansının iyi olmasında dolayı en çok tercih edilen duvar tipi yazı tahtası modelidir. Tebeşir ile kullanılan laminat yüzeylerde silme sonrası tebeşir izi ve tozu kalabilmektedir.

Manyetik Sac Yüzey Duvar Tipi Standart Yazı Tahtası

Duvar tipi manyetik yüzey yazı tahtaları tek renk olan yazı tahtası kalemi ile yazılan beyaz olarak üretilmektedir. Sac yüzey olmasından dolayı mıknatıs - magnet tutma özelliğine sahiptir. Parlama yapma konusunda başarı bir yüzey değildir. Projeksiyon yansıtmasında iyi sonuç verememektedir.

Emaye Yüzey Duvar Tipi Standart Yazı Tahtası

Duvar tipi emaye yüzey yazı tahtaları da 3 farklı renkten üretilmektedir. Bunlar; yazı tahtası kalemi ile yazılan beyaz emaye yüzey, tebeşir ile yazılan yeşil yüzey ve yine tebeşir ile yazılan mavi yüzeydir. Yazı tahtası yüzeyleri içerisinde en kaliteli yüzeydir. Emaye yüzey çizilmelere ve yoğun yazıp silmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Emaye yüzey garantisi 25 ila 50 sene arasında değişmektedir. Yazı Tahtası yüzeyine parlama oranı minimize edilmiş olup, projeksiyon yansıtması rahatlıkla yapılabilmektedir. Emaye yüzey yazı tahtaları aynı zamanda mıknatıs - magnet tutma özelliğine sahiptir. Tebeşir ile kullanılan yeşil ve mavi yüzeyler son derece başarılı olup silme sonrası tebeşir izi ve toz kalmamaktadır.

İhtiyacınız olan Duvara Monte Yazı Tahtasını perakende olarak aşağıda yer alan ürün listesi içerisinden seçerek online satınalabilirsiniz. Satın alacağınız yazı tahtasının gönderim süresi ve kargo ücreti gibi tüm bilgileri ürün detay sayfasında bulabilirsiniz. Teleskopik ayaklı yazı tahtasında toplu alım taleplerinizi ürün detay içerisinde yer alan toplu alım teklif talep formunu doldurarak veya bize eposta/telefon yoluyla ulaşarak bildirebilirsiniz.Kategori Filtresi
Fiyat