Giyotin Yazı Tahtası

Giyotin yazı tahtaları daha çok üniversiteler ve büyük eğitim kurumları tarafından tercih edilen profesyonel yazı tahtası modelidir. Giyotin yazı tahtaları belli bir kalitede olması gerektiği için sadece emaye yüzey olarak üretilmektedir. Giyotin yazı tahtası kurulumunda tavan yükseklğii önem arz etmektedir. Tavan yüksekliğinin en az 2.90 cm gibi bir ölçüde olması gerekmektedir. Giyotin yazı tahası montajı profesyonel yardım gerektirdiği için İstanbul içi nakliye ve kurulum konusunda fabrikamız ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti sağlamaktadır. İstanbul dışı taleplerde ise ancak toplu alım durumunda montaj ekibimiz ücretsiz montaj hizmeti verebilmektedir. Emaye yüzey giyotin yazı tahtası yazı tahtası kalemi ile yazılan beyaz yüzey ve tebeşir ile yazılan yeşil ve mavi yüzey olarak üretilmektedir.  

Tekli Giyotin Yazı Tahtası

Tekli Giyotin Yazı Tahtası tek parça yazı tahtası ve iki yan tarafında yer alan raylardan oluşmaktadır. Tek parça yazı tahtası eğitmenin eliyle hafif bir kuvvet uygulaması ile yukarı ve aşağı doğru hareket etmektedir. Tekli giyotin yazı tahtasındaki bu özellik ile arka kısımda oturan ve tahtayı göreme konusunda sıkıntı yaşayan öğrencilerin yüksekte yer alan tahtayı daha rahat görebilmesini sağlamaktadır. Aynı zaman da eğitmen yazı tahtası ile işi bittiğinde tahtayı yukarı göndererek kendine daha rahat bir alan yaratmaktadır.

Çiftli Giyotin Yazı Tahtası

Çiftli Giyotin Yazı Tahtası ise iki parça yazı tahtasından ve iki yan tarafında yer alan raylardan oluşmaktadır. Çift parça yazı tahtası birbiriyle ters yöne doğru hareket eden mekanizmaya sahip olup, eğitmen bir yazı tahtasına hafif bir kuvvet uygulaması ile yukarı göndermekte bu sırada diğer parça ise aşağı doğru gelmektedir. Çiftli giyotin yazı tahtası giyotin yazı tahtası tercihlerinde en çok tercih edilen giyotin yazı tahtası çeşitidir. En büyük avantaj sağladığı konu ise eğitmen ilk parçasına yazdığı yazları silmek zorunda kalmadan onu yukarı göndererek aşağı inen diğer parçaya yazmaya devam edebilmektedir. Böylece hem eğitmen daha geniş bir yazı alanı kazanmış oluyor hemde öğrenciler yukarı çıkan diğer tahtadan dersi takip edip notlarını rahatlıkla ve sıkışmadan alabilmektedir.

İhtiyacınız olan Giyotin Yazı Tahtasını perakende olarak aşağıda yer alan ürün listesi içerisinden seçerek online satınalabilirsiniz. İstanbul içerisinde iseniz Giyotin Yazı Tahtanız montaj ekibimiz tarafından getirilerek ücretsiz olarak kurulacaktır. İstanbul dışında iseniz kargo veya ambar yolu ile tarafınıza ücretsiz gönderimi yapılacaktır. Ancak montajı konusunda profesyonel destek almanız tavsiye edilir. Montaj konusunda fabrikamız telefonda da gerekli olan tüm desteği sağlayacaktır.   


Kategoriler

Kategori Filtresi
Fiyat