Sürgülü Yazı Tahtası

Sürgülü Yazı Tahtası 3 parça yazı tahtasından oluşmakta olup kullanıcılara geniş bir yazı alanı sunmaktadır. Yazı tahtası parçalarından büyüğü yazı tahtası kasası içerisinde en arkada yer alan ana yazı tahtasıdır. Diğer iki parça yazı tahtası ise sağa - sola doğru hareket kapasitesine sahip olup ana parçanın ön kısmında yer almaktadır. Sürgülü yazı tahtasının en büyük avantajı bir tarafa yazılan yazılar yerinde dururken, eğitmen diğer tarafa yazmaya devam edebilmesidir.

Sürgülü Yazı Tahtaları sadece yazı tahtası kalemi ile yazılan beyaz yüzey ve tebeşir ile yazılabilen yeşil ve mavi renk olarak emaye yüzey olarak üretilmektedir. Talep edilmesi durumunda ana yazı tahtası beyaz, diğer parçalar ise tebeşir kullanımına uygun yeşil veya mavi emaye yüzey olarak üretilebilir.

 

İhtiyacınız olan Sürgülü Yazı Tahtasını perakende olarak aşağıda yer alan ürün listesi içerisinden seçerek online satınalabilirsiniz. İstanbul içerisinde iseniz Sürgülü Yazı Tahtanız montaj ekibimiz tarafından getirilerek ücretsiz olarak kurulacaktır. İstanbul dışında iseniz kargo veya ambar yolu ile tarafınıza ücretsiz gönderimi yapılacaktır. Ancak montajı konusunda profesyonel destek almanız tavsiye edilir. Montaj konusunda fabrikamız telefonda da gerekli olan tüm desteği sağlayacaktır.   

 

 Kategori Filtresi
Fiyat