Yazı Tahtası Folyosu

Yazı Tahtası Folyosu yazı tahtası özelliğinde ancak çok daha esnek bir ürün türüdür. Duvar kağıdı şeklinde rulo hailnde satılmakta olan yazı tahtası folyosu yazı tahtası montajı konusunda sıkıntısı olan veya belli bir alanı kople yazı yazılacak alana çervirmek isteyen müşteriler için üretilmiştir. Kullanışı ve kurulumu oldukça basit olan yazı tahtası folyosu rutubet olmayan ve pürüzsüz birçok alana uygulanabilir. 

Yazı tahtası folyosu üzerinde tüm yazı tahtası kalemlerini kullanabilirsiniz. Ancak belirli kalite altı yazı tahtası kalemlerin her yüzeyde sorun çıkardığını unutmamak gerekir.

Yazı tahtası folyoları farklı ölçülerde satılmaktadır. İhtiyacınız olan büyüklükteki yazı tahtası folyosunu ürün listemizden seçebilirsiniz.

İhtiyaca ve kullanım şekline göre yazı tahtası folyoları farklı renklerde üretilmektedir. Beyaz yüzey yazı tahtası folyolarına koyu renk yazı tahtası kalemleri ile yazılmakta, koyu renk yazı tahtası folyolarına ise yağlı tebeşirler veya sıvı tebeşir ile yazılmaktadır.

 

İhtiyacınız olan Yazı Tahtası Folyosunu perakende olarak aşağıda yer alan ürün listesi içerisinden seçerek online satınalabilirsiniz. Satın alacağınız yazı tahtasının gönderim süresi ve kargo ücreti gibi tüm bilgileri ürün detay sayfasında bulabilirsiniz. Teleskopik ayaklı yazı tahtasında toplu alım taleplerinizi ürün detay içerisinde yer alan toplu alım teklif talep formunu doldurarak veya bize eposta/telefon yoluyla ulaşarak bildirebilirsiniz.

 

 


Kategoriler

Kategori Filtresi
Fiyat